OneStat.com Web Analytics
Contact Vacatures Gastenboek Sitemap Help Over deze site Faq English
LeesVoor     
 
Home > Nieuws > Nieuwsberichten > Nieuwsarchief 2010 > 19 januari > VERKEERSWEETJE: PARKEREN GROTE VOERTUIGEN
Nieuws
Nieuwsberichten
Nieuwsarchief 2010
5 januari
7-8 januari
12 januari
19 januari
26 januari
2 februari
9 februari
16 februari
23 februari
2 maart
9 maart
16 maart
23 maart
30 maart
6 april
13 april
20 april
27 april
4 mei
11 mei
14 mei
18 mei
25 mei
1 juni
8 juni
15 juni
22 juni
29 juni
6 juli
13 juli
20 juli
27 juli
10 augustus
17 augustus
24 augustus
31 augustus
7 september
Bekendmakingen
Nieuwsbrieven
Digitaal loket
Bestuur & Organisatie
Plannen en projecten
Wonen en mijn buurt
Ondernemen
Verkeer & Vervoer
Wmo, Zorg & Welzijn
Onderwijs
Sport,Cultuur&VrijeTijd
Belastingen
Werk en inkomen

VERKEERSWEETJE: PARKEREN GROTE VOERTUIGEN

“Weet-je”, dat er geen grote voertuigen geparkeerd mogen worden in onze gemeente, behalve op een aantal aangewezen plaatsen? De reden van het verbod is, dat het parkeren van deze voertuigen tot overlast leidt en dat dit ten koste gaat van de parkeerruimte. Onder een groot voertuig verstaan we een voertuig dat een lengte heeft van meer dan zes meter of een hoogte van meer dan 2,4 meter. We vinden, dat deze voertuigen eigenlijk thuis horen op een industrieterrein.

Vandaar dat we de volgende industrieterreinen hebben aangewezen voor het parkeren van deze voertuigen: in Geldrop de Spaarpot, Spaarpot-Oost en het gedeelte van het industrieterrein Hooge Akker, vanaf het Dafterrein tot de bovengrondse hoogspanningsleiding. Daarnaast kan er geparkeerd worden op het parkeerterrein bij de sportvelden aan de Winde en op het Tournooiveld.

In Mierlo mag worden geparkeerd op de Tramweg, Nijverheidsweg, Industrieweg en het  gedeelte van de Ambachtweg, vanaf de splitsing van de ventweg van de Geldropseweg tot het eind van de Ambachtweg die parallel ligt aan de Geldropseweg. Het is maar een weet!


Publicatie 19 januari 2010