Herinrichting Bekelaar te Mierlo

Dinsdag 10 juni 2025 starten we met de herinrichting van de Bekelaar in Mierlo. De werkzaamheden gaan naar verwachting tot en met 5 december van dit jaar duren. Tijdens de werkzaamheden zal de weg, deels, voor doorgaand verkeer zijn afgesloten. Om overlast te voorkomen zullen de werkzaamheden in 2 fases worden uitgevoerd. Aanwonenden kunnen tijdens de gehele periode wel bij hun woning komen.

Fasering

Om de overlast te beperken worden de werkzaamheden in 2 hoofdfases uitgevoerd.

Tijdens fase1 gaan we aan de slag met het gedeelte Bekelaar, vanaf de rotonde aan de Santheuvel tot en met het kruispunt Loeswijk. Dit is in de periode van 10 juni tot en met 22 augustus 2025

Tijdens fase 2 is het gedeelte Bekelaar vanaf Loeswijk tot en met de gemeentegrens aan de beurt. Deze fase start op 25 augustus en duurt tot en met 5 december 2025

Bereikbaarheid Sportpark De Ark

Om tijdens de werkzaamheden Sportpark de Ark bereikbaar te houden vanuit Mierlo wordt voor bezoekers een tijdelijke verbinding via de Eikendreef ingericht.

Omleidingen

Het doorgaande verkeer van Mierlo naar Lierop en omgekeerd wordt omgeleid via Helmond (Brugstraat-Industrieweg-Geldropseweg-Heeklaan-Kanaaldijk Zuid West).

Vragen Informatie

Bekijk ook de projectpagina over de Bekelaar of  voor vragen over de werkzaamheden kunt u terecht bij Bas van Lieshout of Kevin van Gorp, via telefoonnummer 040 289 38 93.